Overgron story 1.díl

5. listopadu 2012 v 19:24 |  Fan Fiction


"Ahoj, já jsem Dianna," podala mi ruku nějaké dívka. Byla to tehdy má první zkouška v Glee.
"Ahoj, jsem Chord," stiskl jsem její jemnou ručku. Myslím, že kdybych trochu víc zabral, mohl bych jí ublížit, proto jsem jí sevřel jen jemně.
"Já vím," odvětila a stydlivě se na mě usmála. Páni, teprve teď, když se usmála, jsem si všiml, jak moc je krásná. Světlé, navlněné vlasy jí padaly na ramena a oči jí zářily nadšením.
Pokusil jsem se na ni usmát stejně oslnivě, jako ona na mne, ale nejspíš to byl jen chabý pokus.
Dianna ladně odkráčela k volné židli na druhé straně místnosti a posadila se. Okamžitě jsem začal očima přejíždět i po ostatních, kteří s námi byli v místnosti. Nalevo stál Chris Colfer a bavil se s Nayou Riverou. Sakra! Tyhle dva si pamatuju, ale proč mi neutkvěla v paměti Dianna, to nevím. Samo sebou, že vím, že hraje Quinn, ale jak to, že neznám její celé jméno jako všech ostatních?!
"Lidi, tak tohle je Chord Overstreet," promluvil můj nový nadřízený, tedy režisér seriálu. "Jak všichni jistě víte, Chord bude hrát Sama Evanse." Všichni za mnou přišli, popřáli mi hodně štěstí, představili se mi, uvítali mě a opět se vrátila na svá místa na židlích. "Fajn Chorde, tak jim zazpívej," nestačil jsem se ani nadechnout a už jsem v ruce držel kytaru. Proč jsem, tak nervózní? Zpíval jsem už tolikrát! Teď je to, ale jiné, teď na mě koukají lidé, kteří jsou skvělí, vážně skvělí v tom, co dělají. Všichni čekají, jestli to pokazím nebo jestli mezi ně zapadnu. Byl jsem nervózní a nevěděl jsem, kam se mám koukat. Dívat se do země je velká chyba, do zdi taky a do očí se jim dívat nezvládnu. Podíval jsem se na jedinou osobu, která se na mě usmívala, a věděl jsem, že ta písnička bude patřit mně! Povzbudivě na mě kývla a já začal.
"I wanna be a billionaire so fricking bad…," a opět jsem to byl já. Byl jsem král jeviště. Postupně se ke mně všichni přidávali a na konci písně jsem už věděl, že jsem jedním z nich.
"Děkuju," artikuloval jsem směrem, kde stála má zachránkyně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama